Wyjątkowe koszulki z nadrukami

T-shirt to uniwersalny element garderoby. Chętnie noszą je dzieci i nastolatki. Chętnie sięgają po nie także kobiety w bardzo różnym wieku. T-shirty kochają także mężczyźni. T-shirt nie jest dzisiaj jedynie uzupełnieniem sportowych stylizacji. Wywędrował na miasto podążając śladem sportowych spodni i butów.

T-shirty, które są najbardziej modne

Do bardzo modnych ciuchów należą już od ładnych kilku dekad koszulki z nadrukami. Po raz pierwszy koszulki z nadrukami stały się modne jeszcze w latach 80. i 90. XX wieku. Kilka lat temu koszulki z nadrukami powróciły w wielkim stylu na nasze ulice. Do tych, które w tym sezonie będą najbardziej modne należą te w tonacji czarno-białej. Wciąż bardzo dużą popularnością cieszą się koszulki w kolorze białym, szarym i czarnym. Wielu projektantów na wiosnę i lato proponuje nam jednak koszulki w bardziej żywych, jasnych kolorach. Warto na sezon wiosenno-letni szukać w sklepach koszulek w pastelowych kolorach: zielonych, żółtych, różowych. Modne są także te w kolorze granatu i szmaragdu. Tematyka nadruków zmienia się regularnie. Po koszulkach z nadrukami wielkich miastach przyszła kolej na koszulki z różnymi, często bardzo śmiesznymi napisami. Wyjątkowo trendy są koszulki, na których widnieją podobizny postaci, które zostały uznane za kultowe.

Przykładowa koszulka z nadrukiem

Koszulka z nadrukiem - Gra o Tron

Dlaczego warto kupić koszulkę z nadrukiem?

Koszulki z nadrukiem świetnie sprawdzają się, gdy zależy nam na tym, aby zamaskować niedoskonałości swojej figury. Koszulkę z nadrukiem warto wybrać, gdy chcemy zamaskować wystający brzuszek. To ciuszek, który sprawdzi się także, gdy zależy nam na ukryciu boczków.

Jak je nosić?

Możliwości stylizacji jest naprawdę całe mnóstwo. Modowe blogerki tradycyjnie łączą je z denimowymi spodniami i spódnicami. Ale T-shirty z nadrukami można nosić nie tylko z dżinsem. Przebojowe koszulki z oryginalnymi nadrukami doskonale wyglądają także z eleganckimi spodniami, szczególnie dobrze prezentują się w połączeniu z cygaretkami. Latem można założyć je także do bermudów, a nawet do szortów. Koszulkę można nosić zarówno w nonszalancki, jak i w szykowny sposób.

Na co zwracać uwagę kupując T-shirt?

Przede wszystkim na jakość tkaniny, z której został T-shirt uszyty. Idealna koszulka powinna być uszyta z wysokiej jakości bawełny. Taka koszulka na pewno bardzo długo i doskonale będzie trzymała fason. Dobrze sprawdzają się także koszulki ze sztucznych, ale nie syntetycznych tkanin. Wysoki komfort noszenia zapewnią koszulki uszyte ze sztucznych tkanin, które wyprodukowane zostały z naturalnych surowców, na przykład z celulozy.

Koszulki z nadrukami to ciekawa i modna alternatywa dla klasycznych białych lub czarnych T-shirtów. Nadruki nadały klasycznym T-shirtom zdecydowanie bardziej wyrazistego charakteru. Przynajmniej jedną taką koszulkę z nadrukiem warto jest mieć w swojej szafie.