Seksowna bielizna – co mamy do wyboru?

stanie rozgrzać wyobraźnię swojego partnera. Do wyboru posiada dosłownie cały arsenał, dzięki któremu może świetnie się prezentować.

  1. Pończochy

Pończochy są jednym z wyznaczników kobiecości. Pozwalają na piękne podkreślenie nóg i są niezwykle seksowne. Obecnie królują te samonośne, które zapewniają wysoki komfort podczas noszenia i dobrze trzymają się nogi. Możemy jednak zdecydować się na model wyposażony w specjalny pas do utrzymywania pończoch. Choć takie rozwiązanie nie należy do najtańszych to na pewno odznacza się wysokim poziomem estetyki.

  1. Figi i stringi

Dolna część seksownego stroju powinna być dobrze dopasowana. Na tym polu kobiety najczęściej wybierają pomiędzy figami lub stringami. Te pierwsze są bardziej praktyczne i wygodne, a odpowiednio dopasowane bardzo ładnie podkreślają wszystkie kobiece krągłości. Natomiast stringi w pełny sposób eksponują nasze pośladki i są polecane do strojów, przy których zależy nam aby obecność bielizny pozostała niezauważona przez postronnych obserwatorów.

  1. Biustonosz

To jeden z największych atutów zestawów seksownej bielizny. Sklepy odzieżowe posiadają w swojej ofercie prawdziwe cacka, pięknie skrojone i dopasowane do figury. To właśnie biustonosz sprawia, że seksowna bielizna zyskuje charakteru. Jego bardzo kobiece wersje to bardotka oraz modele typu push-up, które pozwalają na optyczne zwiększenie piersi i ich lepsze wyeksponowanie. Natomiast bardziej niegrzeczna, bo niezwykle odsłonięta wersja biustonosza to modele półbiustonoszy. Przy doborze góry i dołu pamiętajmy o zachowaniu spójności, co pozwoli nam na uzyskanie ładnego wyglądu całości.

Kolorystyka

Przy wyborze seksownej bielizny najczęściej decydujemy się na takie kolory jak czerwień, czerń lub kremowy. Wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy osiągnąć. Jak powszechnie wiadomo czerń pomaga wyszczuplić ciało, więc może być rozwiązaniem dla pań chcących zatuszować istnienie kilku kilogramów.