Stylizacje z damską marynarką

Marynarka damska to jeden z najbardziej podstawowych elementów w kobiecej garderobie, za pomocą którego możemy stworzyć szybkie i eleganckie stylizacje. Te ubranie już dawno przestało kojarzyć się niewygodą i nudą.

Od niedawna marynarki nosimy na różne sposoby – praktycznie w trakcie wszystkich pór roku. Stylizacja stworzona za jej pomocą może być zarówno elegancka, jak i luźna, przeznaczona do codziennego noszenia. Wystarczy znaleźć tylko idealny model dla siebie – i użyć odrobiny wyobraźni!

Oferowane na rynku odzieżowym produkty wykonane są z coraz lepszych gatunkowo materiałów – możemy mieć gwarancję, że będzie to dobra inwestycja na długie sezony.

Stylowe sposoby na marynarkę damską

Marynarki damskieIdealna marynarka powinna podkreślać najważniejsze zalety naszej figury – na przykład eksponować szczupłą talię lub podkreślać ładnie wyrzeźbione ramiona. Jest to część garderoby, która doskonale pasuje praktycznie wszystkim kobietom, niezależnie od rodzaju sylwetki.

Marki odzieżowe w ostatnich czasach proponują coś więcej, niż jedynie czarne, nudne marynarki damskie, które kojarzą nam się z sposobem ubierania się, typowym niegdyś dla pracowników większych korporacji (aby znaleść ciekawe wzory i propozycje polecamy przejrzenie marynarek damskich w Kostium.com). Możemy sięgnąć po ubrania w rozmaitej kolorystyce – na przykład granacie, pastelach oraz barwach intensywnych.

Niezwykle na czasie są marynarki dwurzędowe, z guzikami, które kojarzą nam się ściśle ze stylem marynarskim. Dopasujmy do nich T-shirt: jednolity lub z oryginalnym, ciekawym wizualnie nadrukiem.

Wiele kobiet łączy marynarki z odważnymi boyfriendami – spodniami o nieco luźniejszym kroju, które posiadają zazwyczaj liczne dziury oraz przetarcia.